Du finner oss i Steiroveien 16, 8403 Sortland. Ta gjerne kontakt på telefon eller e-post -eller kom innom!

Ansatte hos Sortland Arbeidssenter:

Daglig leder: Julia Holm, mobil 47 46 74 84, e-post: julia@sortland-arbeidssenter.no

VTA/Produksjonsansvarlig: Jim-Steve Sletten, mobil 90 59 26 25, e-post: jim-steve@sortland-arbeidssenter.no

Jobbkonsulent: Svein Olav Antonsen, mobil 90 51 50 07. e-post: svein-olav@sortland-arbeidssenter.no

Arbeidsleder Produksjon : Thommas Hagan, mobil 95 08 69 01: e-post: thommas@sortland-arbeidssenter.no

Arbeidsleder Serviceavdeling: Jørn Petter Pedersen , 95 08 69 01: e-post: post@sortland-arbeidssenter.no

Arbeidsledere Design/vaskeri/Jobbfrukt: Bjørg Holten/Ann-Merethe Eilertsen,
mobil 95 09 80 60: e-post: bjorg@sortland-arbeidssenter.no/ ann.merethe@sortland-arbeidssenter.no

Jobbkonsulent/prosjekter: Karina D. Christensen, mobil 90 09 62 52, e-post: karina@sortland-arbeidssenter.no

 

Styret i Sortland Arbeidssenter AS:

Styreleder: Trude Selnes,

Nestleder: Gøril Fjærvoll

Medlemmer: Eirik Nielsen, Astrid Jensen

Ansattes representant: Svein Olav Antonsen

Møtende vara: Odne Støver Andreassen